Kleine-smurf: verschil tussen versies
Uit OSMWiki
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
| Regel 58: | Regel 58: | ||
|Ustari ||85 | |Ustari ||85 | ||
|} | |} | ||
== Team statistieken == | |||
{| {{prettytable}} | |||
|'''Topscorers''' | |||
|- | |||
|NAAM ||DOELPUNTEN | |||
|- | |||
|Forlán ||18 | |||
|- | |||
|Reyes ||11 | |||
|- | |||
|Sneijder ||4 | |||
|- | |||
|Agüero ||3 | |||
|- | |||
|Mista ||1 | |||
|- | |||
|Simão ||1 | |||
|- | |||
|Antonio López ||1 | |||
|- | |||
|'''Team Gemmidelde''' | |||
|- | |||
|AANVAL ||91 | |||
|- | |||
|VERDEDIGING ||91 | |||
|- | |||
|GEMIDDELDE ||91 | |||
|- | |||
|- | |||
|MOEHEID ||2% | |||
|- | |||
|MORAAL ||105% | |||
|- | |||
|} | |||
== Links == | |||
[http://www.onlinesoccermanager.nl/profile.asp?login=schaapi007 Kleine-smurf profiel ] | |||
[http://www.onlinesoccermanager.nl/profile.asp?login=schaapi007 | |||
Versie van 4 jul 2008 09:12
Om technische redenen begint de titel van dit artikel met een hoofdletter. De correcte schrijfwijze is kleine-smurf.
kleine-smurf is de managernaam van Ivo Vreeswijk op Online Soccer Manager. Ivo is momenteel seizoenskaarthouder en zijn club is Atlético Madrid.
Selectie
Week 12: Zijn team bestaat uit de volgende selectie:
| Aanvallers | |||
| NAAM | AANVAL | ||
| Agüero | 94 | ||
| Reyes | 91 | ||
| Forlán | 92 (topscorer) | ||
| Mista | 85 | ||
| Simão | 89 | ||
| Middenvelders | |||
| NAAM | AANVAL | VERDEDIGING | GEMIDDELDE |
| Lampard | 98 | 95 | 96 (c) |
| Luis García | 90 | 85 | 87 |
| Maxi Rodríguez | 91 | 86 | 88 |
| Motta | 87 | 90 | 88 |
| Raúl García | 98 | 97 | 97 |
| Sneijder | 95 | 90 | 92 |
| Verdedigers | |||
| NAAM | VERDEDIGING | ||
| Terry | 97 | ||
| Antonio López | 87 | ||
| Jankulovski | 91 | ||
| Pablo Ibañez | 92 | ||
| Alexis | 94 | ||
| Keepers | |||
| NAAM | KEEPER | ||
| Reina | 97 | ||
| Ustari | 85 |
Team statistieken
| Topscorers | |
| NAAM | DOELPUNTEN |
| Forlán | 18 |
| Reyes | 11 |
| Sneijder | 4 |
| Agüero | 3 |
| Mista | 1 |
| Simão | 1 |
| Antonio López | 1 |
| Team Gemmidelde | |
| AANVAL | 91 |
| VERDEDIGING | 91 |
| GEMIDDELDE | 91 |
| MOEHEID | 2% |
| MORAAL | 105% |