DavyLitjens: verschil tussen versies
Uit OSMWiki
| Regel 9: | Regel 9: | ||
|- | |- | ||
|[[FC-Eindhoven Juniors]]|| ''26-04-08 t/m 04-06-08'' | |[[FC-Eindhoven Juniors]]|| ''26-04-08 t/m 04-06-08'' | ||
|- | |||
|[[FC-Eindhoven Scouts]]|| ''13-06-08 t/m Heden'' | |||
|} | |} | ||
Versie van 17 jun 2008 10:39
Wie is DavyLitjens?
Davy Litjens (17) of terwijl DavyLitjens is een actieve manager op OSM. Hij speelt dit al sinds 07-08-07, hij woont in Panningen. Werkt bij de C1000 en is een echte PSV aanhanger, hij weet alle laaste nieuwtjes over PSV. Hij heeft pas geleden zijn ontslag in gediend bij FC-Eindhoven Juniors. Hiervoor zat hij bij een Fernando Torres Fan crew, deze werd inactief en na een tijdje verwijderd. Davy is voor de crews heel actief en scout ook wel eens wat leden voor crews.
Crewhistorie
| Crew | Periode | |
| Fernando Torres Crew | 23-03-08 t/m 06-04-08 | |
| FC-Eindhoven Juniors | 26-04-08 t/m 04-06-08 | |
| FC-Eindhoven Scouts | 13-06-08 t/m Heden |
Competitiehistorie
Seizoen Competitie Team Plaats Doel Punten25-08-07 Eredivisie 06/07 RKC Waalwijk 8 9 23
20-10-07 Chimay League Valencia 2 1 0
03-11-07 Arjan's Mas.. Getafe 8 10 30
14-11-07 DENNISSSS Tottenham Hotspur 1 3 29
28-12-07 bobbbbbbbbb PSV 1 1 115
![]()
18-01-08 Qatar [4520] Al-Sadd 4 1 0
09-03-08 OSB LEAGUE Manchester City 7 6 0
26-03-08 Spanje Almería 9 16 52
22-04-08 DavyLitjens @ E.. PSV 2 1 25
![]()
16-05-08 DavyLitjens @ P.. Real Madrid 1 1 71
Totaal: 345