Just Don't Care: verschil tussen versies
Uit OSMWiki
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 9: | Regel 9: | ||
| '''Crewbeheerder:''' | | '''Crewbeheerder:''' | ||
| [http://www.onlinesoccermanager.nl/profile.asp?login=dvdb12345 dvdb12345] Daniel | | [http://www.onlinesoccermanager.nl/profile.asp?login=dvdb12345 dvdb12345] Daniel | ||
|- | |||
| '''Crewcompetitie:''' | |||
| d | |||
|- | |||
| '''Crewsite:''' | |||
| d | |||
|- | |||
| '''Openbaar Crewforum:''' | |||
| d | |||
|} | |} | ||
Versie van 11 nov 2008 17:13
Just Don't Care

| Crewnaam: | Just Don't Care |
| Crewbeheerder: | dvdb12345 Daniel |
| Crewcompetitie: | d |
| Crewsite: | d |
| Openbaar Crewforum: | d |
