Nieuwsbericht

Crews: Inschrijven CrewCup

Nog een kleine twee weken en de Crewwar & Kweekvijver zijn verleden tijd. De Crewcup zal deze competitie die maarliefst negentien seizoenen heeft bestaan, opvolgen. De opzet inclusief uitleg staat al enkele tijd op het crewforum. Vanaf nu kun je jou crew ook inschrijven!

Bewaarde oorspronkelijke brongegevens (gzip) ↗

Nog een kleine twee weken en de Crewwar & Kweekvijver zijn verleden tijd. De Crewcup zal deze competitie die maarliefst negentien seizoenen heeft bestaan, opvolgen. De opzet inclusief uitleg staat al enkele tijd op het crewforum. Vanaf nu kun je jou crew ook inschrijven!


Na een lange voorbereiding is het zover, de Crewcup wordt geïntroduceerd. Vele crewleden zullen het al op het crewforum gelezen hebben, maar voor de crewleden die dit nog niet gelezen hebben, raad ik je aan dit zo snel mogelijk te doen. Het voornaamste verschil tussen de oude Crewwar & Kweekvijver is het promotie- en degradatiesysteem per seizoen. Er zijn echter meer verschillen en van tevoren goed op de hoogte zijn, bespaart een hoop onduidelijkheid tijdens het seizoen.

Vanaf dit moment is het mogelijk om je in te schrijven voor de eerste editie van de Crewcup. In welke competitie(s) je terechtkomt, hangt af van de CW-ranking die zal worden gemaakt na afloop van het lopende CW & KV seizoen. Wat je precies moet aangeven om je op te geven staat duidelijk beschreven in het opgave topic op het crewforum.

Vooralsnog kunnen we nog geen datum van de loting en het begin van de eerste editie van de Crewcup geven. Mogelijk leggen we alles even korte tijd stil om organisatorische redenen. Dit bekijken we nog en we houden jullie op de hoogte. Houdt sowieso het crewforum goed in de gaten;)

Op naar een nieuwe competitie vol met spanning en veel speelplezier!


Rick Kroon & Postduif

Open de volledige museumweergave met reacties en archiefversies ↗