Uithaal · Blogbericht

Nieuw mobieltje nodig?

Oorspronkelijke publicatie ↗ · Bewaarde oorspronkelijke brongegevens (gzip) ↗

MobieltjeAls je toevallig een nieuw mobieltje nodig hebt, dan hebben wij iets voor je gevonden. Het blijkt dat een bepaalde organisatie ze voor niks weggeeft aan nieuwe nieuwsbrief leden. Het proberen waard als je nog steeds met je Nokia 3310 pre-paid ijskast rondloopt.

Helaas krijgt niet iedereen die zich inschrijft dus een mobieltje gratis, ze verloten er maar een paar. Dat is dan wel weer een beetje gierig van ze. Die nieuwsbrief is verder niet zo heel erg spannend trouwens, waarschijnlijk komt 'ie toch in je ongewenste post terecht. Who cares. Schrijf je hier in, je kunt tenslotte nooit weten.

Overigens vind je een handig overzichtje van alle gratis prijsvragen, verzameld van over het hele internet, op onze zustersite Prijzen Kelder. Sommige mensen lopen te zeuren dat ze nooit eens wat winnen, maar met zo'n site moet je wel héél erg veel pech hebben als je nooit iets wint. Dagelijks zoeken we daar de nieuwste prijsvragen op, vaak zitten de antwoorden er ook nog eens bij. Niet zo leuk voor de prijsvraag aanbieders maar wel zo leuk voor ons :-)

Nokia koelkast

Open de volledige museumweergave met reacties en archiefversies ↗