Uithaal · Blogbericht

Doelpunt gescoord met penis

Oorspronkelijke publicatie ↗ · Bewaarde oorspronkelijke brongegevens (gzip) ↗

PenisgoalDe Spaanse voetballer Mario Gómez heeft vorig weekend een doelpunt gescoord met zijn penis. Op de voorpagina van de Duitse krant Bild is dit zelfs op de voorpagina te lezen. Volgens de krant betreft het de eerste penisgoal.

De speler zelf geeft als commentaar dat de bal tussen zijn buik en dijbeen op een pijnlijke plek terecht kwam.

De magistrale ingeving van Mario, die voor VfB Stuttgart speelt, wordt naar verluidt beloond met een massage van zijn medespelers. Ik zou zeggen, kom maar op met de grappen… als voorzetje geef ik alsvast aan dat Mario het liefst met de punt naar voren speelt.

Speel de video hierboven af. Bekijk op YouTube ↗

Maar er was nog een speler die met zijn derde been, door middel van een puntertje scoorde; Siyabonga Nomvethe van Zuid-Afrika. Welke penisgoal is mooier?

Speel de video hierboven af. Bekijk op YouTube ↗

Open de volledige museumweergave met reacties en archiefversies ↗