Uithaal · Blogbericht

Weer die kut Hai!

Oorspronkelijke publicatie ↗ · Bewaarde oorspronkelijke brongegevens (gzip) ↗

yu-hai.jpgWie kent hem niet? Yu Hai was de eerste Chinese speler in de Play-offs van de Eredivisie. Hiermee trad hij in de voetsporen van Sun Xiang die eerste Chinees in de Champions League werd.

De transfer van Yu Hai naar Vitesse is betaald door een buitenlandse investeerder. Vitesse was erg blij met de transfer. Maar Aad was er wat minder blij mee.

De relatie tussen Yu Hai en Vitesse coach Aad de Mos is een soort van haatliefde relatie. Aan de ene kant is Aad de Mos blij met hem, maar ergens vind hij de speler irritant. Dit liet hij blijken door een reactie nadat de Chinees een kans miste.

Nu kan Aad de Mos twee weken niet beschikken over Hai omdat hij een uitnodiging heeft voor het Chinees Olympisch elftal. Maar de Mos denkt zelfs aan drie weken. Zo stelde hij dat de speler na deze trip helemaal bek af is.

De Mos was over dit gebeuren ook een beetje geërgerd. Of je het wilt of niet Aad, het is inderdaad weer die kut Hai, zoals je het zelf zo mooi zei.

Speel de video hierboven af. Bekijk op YouTube ↗

Open de volledige museumweergave met reacties en archiefversies ↗