Uithaal · Blogbericht

ADO in de uitverkoop

Oorspronkelijke publicatie ↗ · Bewaarde oorspronkelijke brongegevens (gzip) ↗

ADO Den HaagOp de homepage van ADO Den Haag valt te lezen dat men een investeerder zoekt om zo van hun miljoenenschuld af te komen. Feitelijk zoeken ze dus iemand die zo gek is om deze schuld even op te lossen. Daar krijg je dan een hele mooie club voor terug, inclusief nieuw stadion en een kleine groep handtamme hooligans.

De naam van je bedrijf zal door de supporters hooggehouden worden en je gaat een gouden toekomst tegemoet. Wie wil dat nou niet? Er moeten toch genoeg investeerders te vinden zijn die deze aanbieding niet kunnen laten lopen.

Ook leuk voor vrouw en kinderen, want die kunnen dan bij iedere thuiswedstrijd nieuwe authentiek Haagsche scheldwoorden leren.

ADO supporter Y. Trugg meldt ons dat er in de wandelgangen van ADO gesproken wordt over een bedrag van 20 tot 25 miljoen euro wat het consortium van investeerders moet opleveren. (Zegmaar anderhalf keer Orlando Engelaar.)

En als ADO Den Haag geen investeerders binnenhaalt? "Dan is het hopen op de bereidwilligheid van de gemeente Den Haag. Die zou dan wel keiharde condities moeten stellen. Een drastische schoonmaak, een nieuw management. Degenen die dit hebben veroorzaakt, hebben zichzelf een brevet van onvermogen opgespeld. Maar ik kan me voorstellen dat de gemeente zoiets heeft van: nu is het genoeg", aldus sportdeskundige Frank van den Wall Bake.

Open de volledige museumweergave met reacties en archiefversies ↗