Uithaal · Blogbericht

Meest ondergewaardeerde speler van de Eredivisie

Oorspronkelijke publicatie ↗ · Bewaarde oorspronkelijke brongegevens (gzip) ↗

Danko LazovicDe laatste weken kijk ik vol verbazing naar Danko Lazović, misschien wel de beste spits van de Eredivisie. Door velen wordt hij afgerekend op zijn scorend vermogen, maar er is geen spits die zo hard werkt als Danko. Het is een genot om hem aan het werk te mogen zien bij PSV.

Het is ongelofelijk hoeveel kansen de man creëert en hoe vaak hij iemand anders daardoor de gelegenheid geeft om te scoren. Iets wat vaak onderschat wordt. Daarnaast heeft hij vorig seizoen bij Vitesse van de 32 wedstrijden 19 doelpunten gemaakt en bij PSV heeft hij in 21 wedstrijden 8 doelpunten gemaakt. Dat is misschien niet heel veel, maar slecht is het zeker niet aangezien hij daar een hoop tegenover stelt.

De discussie of hij een betere spits is dan Koevermans is een discussie die wat mij betreft niet gevoerd hoeft te worden. Het is goed om te zien dat de trainer van PSV niet zwicht voor het commentaar van diverse analisten. Koevermans scoort wellicht meer, maar hij laat het elftal niet beter spelen. Daar is Lazovic heer en meester in.

Het is jammer dat een speler van het kaliber Lazovic niet het respect krijgt wat hij verdient. Pas las ik een artikel waarin zijn kwaliteiten ter discussie werden gesteld. Jammer is dat.

Ik hoop bij deze dat iedereen hem gaat waarderen als een van de betere spelers van de Eredivisie en dat we nog heel lang van hem mogen genieten, want als hij zo doorgaat vrees ik dat iedere buitenlandse club in de rij staat om hem volgend seizoen over te nemen.

Speel de video hierboven af. Bekijk op YouTube ↗

;-)

Open de volledige museumweergave met reacties en archiefversies ↗