Uithaal · Blogbericht

OSM grappige manager reacties (22)

Oorspronkelijke publicatie ↗ · Bewaarde oorspronkelijke brongegevens (gzip) ↗

Doerak wisselDeze rubriek wordt steeds populairder en dat is opmerkelijk. Zelfspot is de gemiddelde OSM manager niet vreemd. En dat is een goede eigenschap!

We gaan direct maar weer van start met een aantal leuke reacties die we hebben ontvangen. Zoals van deze manager die in het forum een topic aanmaakt met deze vraag:

wat is topic?

Sommige verhalen van cheaters zijn wel erg mooi, al kun je hier je vraagtekens bij zetten:

Ik ben geband denk ik voor het uitzonderlijk goedkoop te zetten van goede spelers, al dacht ik dat dat geen overtreding van de regels kon zijn. Mijn redenen daarvoor waren omdat ik dacht dat: -ik zo snel aan geld kon geraken; -volgens een vriend je zo een ploeg kon resetten, hij speelt al behoorlijk lang osm dus dat zal dan wel, omdat vorige managers al veel splers hadden verkocht kon ik beter resetten dan kreeg ik de oude ploeg weer terug.

Deze manager beheerst de straattaal beter dan Joran van der Sloot:

eswaa man, ik kwam jou volgensmij tegen op straat en toen zei jij dat je mij gratis staff kon maken voor 10 euro maar mag ik dan ook forum beheerder worden dan? en nog wat een swaa uit mijn competitie zit te cheaten met sisokko hij scheld me uit omdat ik geen ronaldinho aan hem wil geven en hij zegt als je het niet doet kom ik s'nachts je raan binnen en dan accepteer ik hem persoonlijk maar dat is het probleem, hij weet waar ik woon kan jij er wat aan doen anders steelt ie ronaldinho van mij

Wat de volgende manager nou precies wil is niet duidelijk. Hij speelt 'wel niet' vals, zijn hele competitie zit vol met cheaters en hij wil het account van een stafflid overnemen?

Hallo ben jij een judje? ik heb namelijk in mijn competitie allemaal cheaters, maar ik speel zelf ook wel niet vals, want mijn moeder wilde eerst niet dat ik een nieuw account maakte want zei had de regels wel gelezen maar nu wil ik dus graag een account kan u dat voor mij maken, of mag ik die van jou?

Bijvoorbaat Dank

Als iemand je irriteeert, ja dan moet je natuurlijk in actie komen:

eey man ik wil iemand uit mijn compi kicken hi irriteert mij kan jij mij daarbij helpen (*** ***) dit is zijn acount alvast bedankt

Sommige managers begrijpen niet hoe ze punten krijgen en vragen er gewoon om:

Eej man waarom krijg ik niet meer punten? Ik ben Livorno ik doe hetkei goed.. ik moet 9e worden.. en ik sta 8e.. ik krijgmaar 29 punten.. Mag ik dan wat meer? Maak er maar 60 punten van dan heb ik meer punten als mijn vriend.

Ook een grappige reden om te vragen om iemand te bannen:

Jij bent moderator he, dus jij kan mensen verwijderen toch? want er is een cheater in mijn competitie, manager van AC Milan, want hij heeft Kaka als gemiddeld 106! dit kan helemaal niet! verwijder hem aub

Er zijn managers die heel graag bij een bepaalde crew willen en er bijna alles voor over hebben, zoals deze:

Hoi ik been verslaavd aan jullie crew ik heb alles over jullie gelezen ik ken jullie sinds 2003 mijn acount is gehackt en ik moest hem deleten dus heb ik een nieuwe aan gemaakt ik was in de top 500 met Man United nu met Blackburn probeer ik terug te komen Daarom wil ik graag bij jullie crew.

Volgende week zijn er weer meer reacties van managers te lezen. Vergeet niet de andere artikelen in deze serie ook te checken.

Open de volledige museumweergave met reacties en archiefversies ↗