Uithaal · Blogbericht

Het EK begint te kriebelen

Oorspronkelijke publicatie ↗ · Bewaarde oorspronkelijke brongegevens (gzip) ↗

oranjebroek-117x130Het EK komt er echt bijna aan. Over 27 dagen wordt er voor het eerst afgetrapt en kan Oranje beginnen aan de zware klus om de Poule des doods te overleven. Inmiddels is te merken dat heel Nederland al aan het warm lopen is voor het Europese toernooi.

Alle bedrijven starten hun Oranje reclame campagnes, de feestartikelenwinkels zien hun omzetten stijgen en bij onze vrienden van Het Bondscoachspel komen er steeds meer nieuwe spelers bij. Ze willen allemaal het komende EK alvast naspelen. Ook bij voetbalpoule Poule & Play merken we dat de EK kriebels opkomen. Nu al hebben ruim 3000 mensen besloten om de EK wedstrijden op onze poule te gaan voorspellen.

Maar erg veel nieuws is er natuurlijk nog niet te melden over een toernooi wat nog moet beginnen. Maar de Televaag is alvast gaan kijken of de accommodatie van het Nederlands-elftal door Van Basten wel goed geregeld is:

Speel de video hierboven af. Bekijk op YouTube ↗

Ik denk dat het belangrijk is dat iedereen zich de komende weken goed voorbereid op Euro 2008. Niet alleen de Oranje spelers maar ook het publiek moet nu echt beginnen met de voorbereidingen.

Oefen een goed Oranjelied, koop een beamer of groot Plasma scherm, oefen alvast met barbecueën zodat je voor en tijdens de wedstrijden voldoende voedsel tot je beschikking hebt. Leer alvast wat Oostenrijkse scheldwoorden, want in het Nederlands je TV onder schelden heeft natuurlijk geen zin. En tot slot; sla natuurlijk voldoende Oranje kleding in.

De eerste oefenwedstrijd waar we als supporters naartoe moeten werken is op zaterdag 24 mei tegen Oekraïne. Dus zet em op allemaal!

Open de volledige museumweergave met reacties en archiefversies ↗