Uithaal · Blogbericht

Porno inspireert voetballers

Oorspronkelijke publicatie ↗ · Bewaarde oorspronkelijke brongegevens (gzip) ↗

porn-censored-sm-117x130We ontdekten vandaag twee unieke methodes om voetballers extra te motiveren. De eerste is ze te belonen met porno DVD's en de tweede is ze blokken hout te laten hakken in het bos. Raad maar eens welke van deze twee manieren afkomstig is uit Denemarken.

Het Schotse blad de Daily Record komt met het verhaal dat de spelers van Kopenhagen beloond worden met het gezamelijk kijken van pornofilms na een overwinning.

Deze creatieve beloning lijkt aan te slaan, want met 9 overwinningen uit 13 wedstrijden staat Kopenhagen nu één punt onder de koppositie van de Deense league. Op de blog The Spoiler staat een mooie plaat van Jesper Gronkyaer die duidelijk profijt heeft van de methode.

Niet ieder team pakt het zo aan overigens. Het team van Wimbledon heeft sinds kort een motivatie trainer die de spelers blokken hout laat hakken onder het schreeuwen van oerkreten. Het is ongelooflijk hoeveel energie er dan loskomt bij de duurbetaalde profs.

Welke van deze twee unieke methoden het beste werkt is nog niet bewezen, misschien een combinatie van de twee? Het is echter wel duidelijk dat voetballers primair reageren op sex en geweld.

Open de volledige museumweergave met reacties en archiefversies ↗