Uithaal · Blogbericht

Malaga, het nieuwe Manchester City

Zoals sommigen weten, doet Malaga net als Manchester City en Vitesse grote aankopen. De oude trainer Ferreira is ontslagen en voor hem is Pellegrini in de plaats gekomen. Hij heeft meteen deze spelers aangetrokken: Quincy Owusu-Abeyie (Al-Sadd), Sergio Asenjo (Atletico Madrid), Maresca (Transferv…

Oorspronkelijke publicatie ↗ · Bewaarde oorspronkelijke brongegevens (gzip) ↗

Malaga-CF-117x130

Zoals sommigen weten, doet Malaga net als Manchester City en Vitesse grote aankopen. De oude trainer Ferreira is ontslagen en voor hem is Pellegrini in de plaats gekomen. Hij heeft meteen deze spelers aangetrokken: Quincy Owusu-Abeyie (Al-Sadd), Sergio Asenjo (Atletico Madrid), Maresca (Transfervrij), Martin Demichelis ( Bayern München) en Julio Baptista (AS Roma)

Quincy Owusu-Abeyie stond jarenlang te boek als een groot talent. Opgeleid en weggestuurd door Ajax, om vervolgens na een goed jeugd-EK op te duiken bij Arsenal. Echter, na twee seizoenen vijf wedstrijden te hebben gespeeld, vertrok hij naar Spartak Moskou. Maar ook daar mislukte hij. Vervolgens werd hij verhuurd aan Celta de Vigo, Birmingham City, Cardiff city en Portsmouth. Uiteindelijk werd hij getransfereerd naar Al-Sadd. Ook daar speelde hij weinig, waarna hij naar de Spaanse competitie vertrok, naar Malaga. Succesvol kan je de carriere van Quincy nog niet noemen, de pas 24-jarige speler is al toe aan zijn 8e club, terwijl hij in zijn gehele carriere slechts 87 duels heeft gespeeld.

De Italiaanse speler Enzo Maresca begon zijn carriére bij de Cagliari, vervolgens speelde hij bij West Bromwich. Toen ging hij naar Juventus. In zijn periode bij Juventus werd hij verhuurd aan Bologna en Fiorentina. Na Juventus ging hij naar Sevilla, waar hij 4 jaar speelde. Vervolgens vertrok hij naar Olympiakos en het jaar daarna ging hij transfervrij naar Malaga.

Sergio Asenjo is een doelman van 20 jaar. Hij begon zijn carriére bij Real Valladolid. In 2006 werd hij geselecteerd voor Spanje voor Ek onder 17 jaar. Hij was basiskeeper en ze werden derde. Één jaar later werd hij geselecteerd voor het EK onder 19. Hij was geen basiskeeper. Echter, in de halve finale viel de eerste keeper uit en moest hij invallen. Na strafschoppen gingen ze door en wonnen ze de finale. Hij heeft ook in Spanje onder 21 onder de lat gestaan. In 2009 vertrok hij naar Atletico, waar hij dat seizoen 15 wedstrijden speelde. Het seizoen daarna werd hij gepasseerd door De Gea. Hij is nu verhuurd aan Malaga.

Martin Demichelis begon zijn carriére bij River Plate, een topploeg in Argentinië. IN 2003 werd hij verkocht aan Bayern München. Hij speelde daar in acht seizoenen en speelde 174 wedstrijden. Hij scoorde 13 keer. Hij werd met Bayern 4 keer kampioen. Hij speelde ook 29 interlands waarin hij 2 keer scoorde.

De 28 jaar oude Julio Baptista begon zijn carriére in het buurland van Demichelis, Brazilië. Zijn eerste drie seizoenen van zijn profcarriére speelde hij bij Sao Paulo. In 2003 vertrok hij naar Spanje, naar Sevilla. In 60 wedstrijden scoorde hij 38 keer en Real Madrid kocht hem na 2 jaar over. Na één seizoen Real vertrok hij één jaar naar Arsenal, maar toen kwam hij weer terug bij Real. Daar speelde hij ook één jaar en hij vertrok naar AS Roma. Daar speelde hij in drie seizoenen 56 wedstrijden en scoorde 12 keer. In de winterstop vertrok hij naar Malaga CF

Ondanks deze nieuwe aankopen, verloor het dit weekend toch met 4-1 tegen de enorme overmacht FC Barcelona. Het doelpunt van Malaga ( de 3-1) kwam van Dede uit een mooie vrije trap. Dus, Malaga, TOP of FLOP?

Link naar de hoogtepunten: FC Barcelona vs Malaga 4-1 All Goals 16-01-2011

Open de volledige museumweergave met reacties en archiefversies ↗